![E:\школа 2019-2020\заступник ВР\фото\тиждень права\0-02-05-23186f4b132c3e2d2c77389e97fb4ae747210604d31e737cdf5c0316d0b8abe7_1b248a18.jpg](https://lh3.googleusercontent.com/01amBMjNruG3xY9EQ88pBZ5hln-iFZJS2O86gPFGpIycewioS2yYivGYVs9Wfy5WWoTUgZlvsuNgAwvgiMJvrA7MKNxm3sq3nkVJD4HmkuuGqBLmvmr5mJIWFEvLHjdWRbG_jwVbJutBcNYM)
Тиждень права в НВК «Любисток»
Порядний той, хто своє право
вимірює своїм обов’язком.
Г.Лакордер
З 09 по 13 грудня 2019 року в НВК «Любисток» було проведено заходи до Всеукраїнського тижня права.
У бібліотеці закладу учні ознайомилися із викладкою літератури «Права людини: знай і поважай права інших людей». 09.12.2019р. під час години спілкування «Права людини» класні керівники з дітьми спілкувалися про толерантне ставлення до всіх людей, потребу не лише знати й відстоювати свої права, але й поважати права інших, виконувати свої обов’язки. Дев’ятикласники під час уроку правознавства переглянули фільм «Ми живемо в демократії», що спонукав їх берегти демократичні цінності й бути свідомими громадянами своєї держави.
Упродовж Тижня права класні керівники 1-4 класів до 30 річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини провели бесіди «В країні прав», а учні 5-11 класів спілкувалися на тему «Сторінками загальної декларації прав людини».
Учні 4-А та 4-В класів зустрілися з представниками поліції - старшим інспектором відділу зв’язків із громадськістю УПП в Чернівецькій області старшим лейтенантом поліції Ізбором Олександром Валерійовичем та інспектором відділу зв’язків із громадськістю, сержантом поліції Ганзюк Вікторією Валеріївною й спілкувалися на тему «10 правил безпеки: будь відповідальним за свої вчинки». Діти показали інспекторам свої знання, дізналися багато нового й цікаво провели час.
|