Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні в НВК «Любисток»
З 17 по 20 лютого 2020 року в НВК «Любисток» були проведені заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Під час години спілкування «Герої не вмирають» класні керівники з учнями 1-11 класів пригадали трагічні події сучасної історії України - масові акції громадянського протесту, що пройшли в листопаді 2013 – лютому 2014 років.
У бібліотеці закладу учні змогли переглянути виставку друкованих видань про подвиг Героїв Небесної Сотні.![C:\Users\goldy\Desktop\школа 19-20\заступник ВР\фото\небесна 100\0-02-0a-4036ff7f8cabadde36fa627f7fa95ac4639945e9e1e57a1c5b1914021c552871_89c3e8b8.jpg](https://lh5.googleusercontent.com/bagFXIKr80L5tPmLLqSxDnRW2JNy0luyLzzUXIxAPTXh7DTCoIvw3FvWaBZ9OJYZlMN5tvzL7ZFHKIk1vu7TXb8qN-FFzv0KX8fESveKwRoUvXrvgz5B6Md68323NI_ZxzFfpQ)
Наш заклад долучився до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам`яті»: десятикласники вранці 20 лютого зустрічали учнів, педагогів та батьків у холі НВК із запаленими свічками та ангелами, які символізували загиблих героїв. Не зважаючи на те, що на заняття прийшли сотні школярів, акція проходила в тиші та скорботі, яка зачепила душу кожного.
Педагог-організатор Лілія Василівна Баранник із учнями 10 класу провела відкритий виховний захід «Пам’яті Героїв Небесної Сотні». Жахливі відеорепортажі подій недавньої історії, сумні пісні, що ятрять душу, свічки пам’яті – це заклик ніколи не повторювати події минулого, завжди пам’ятати тих, хто загинув за свій народ та справедливість. Фото.
|