![C:\Users\Goldy\Desktop\день здоровя\0-02-0a-4b1f9c0d13df33155dd8fc28dfadf1eebb55dbb99303e22515dd80bee6801332_b89e9c4.jpg](https://lh5.googleusercontent.com/biRo4yTqjBoYGQlEA7sr9uVx5z3ehhzw1DqaLs-7zJOYNROsiIoKyiyC9337Yh9NRzMuQxL88bFYghm79LkdFinW5RF0EaOYqNThGqpZIhdNWMWs2fT6K9AQBS-rwpe16cawyw)
Відзначення Дня здоров’я в НВК «Любисток»
7 квітня 2020 року, не зважаючи на карантин, учні та класні керівники НВК «Любисток» долучилися до проведення Всесвітнього дня здоров’я.
Заступник директора з виховної роботи Золотарюк Г.Є. та педагог-організатор Баранник Л.В. розробили рекомендації для класних керівників щодо проведення Дня здоров’я в онлайн режимі, а креативний підхід класних керівників і учнів допоміг зробити цей день корисним, цікавим, наповненим великою кількістю важливої для здоров’я інформації, спонукав показати свої здібності та можливості.
Учні НВК брали участь у онлайн зарядці, переглядали інформативні та корисні відео: «Охоронці здоров'я», «Корисні підказки. Імунітет», «Корисні й шкідливі мікроорганізми», «Як працює ваша імунна система», презентації, стали учасниками відеоконференцій, онлайн уроків, квестів «Будь здоровим», створювали проекти, колажі «Я – моє здоров’я – моє життя», знімали фото та відео, на яких показували свої спортивні уміння й досягнення, ділилися досвідом ведення здорового способу життя, здорового харчування.
Ми віримо, що незважаючи на ситуацію у світі з коронавірусною інфекцією COVID-19, усе буде добре, усі будуть здоровими та щасливими. Фото. |