День пам’яті героїв Крут![C:\Users\Goldy\Documents\ViberDownloads\0-02-0a-28e81db45d5a22859dff749fa689ab13e70a80a6100daf7865d0e0799417beb6_28a93d38.jpg](https://lh3.googleusercontent.com/1RgHR_2k-HK3vPB5qF3jHTH43b6IiZEdi9eHWzqTEbbxZ6rxPG515hbjdLxEj_wrpD1gNsyX3r7f2O_A3f9bdScJyZ4Vkx8tiWrMYg5-3MdjAD7fAHLonuvXOw6u9ObGZjgf-w)
На Аскольдовій могилі
Поховали їх –
Тридцять мучнів українців.
Славних, молодих…
Павло Тичина «Пам'яті тридцяти»
29 січня 2020 року десятикласники НВК «Любисток» за допомогою педагога-організатора Баранник Л.В. та вчителя історії Калинюка І.В. провели для учнів 8-Б, 9-А, 9-Б, 11 класів виховний захід «Пам’ятаємо героїв Крут».
29 січня 1918 року в історії нашої держави - одна з трагічних і водночас легендарних сторінок. Учні 10 класу детально розповіли про події бою під Крутами, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.
Лунали поезії, слова гордості за відвагу та відданість Українській державі й національній ідеї, патріотизм і жертовність у боротьбі за державну незалежність. Присутні переглядали відеоматеріали про події бою: на екрані та світлинах були студенти й школярі, які загинули за Україну. Розуміємо, що завдяки подвигу героїв Крут день національної трагедії водночас став днем величі духу української нації, проте такі події не повинні повторюватися ні в сучасній історії, ні в майбутньому. Фото. |